Масажер для ніг Canoo 3 (Кану 3)

Особливості сучасного ритму життя нерідко призводять до тих чи інших захворювань. Одним з таких вразливих місць є ноги. Хтось змушений цілий день стояти за прилавком. Комусь доводиться весь час рухатися. Екскурсоводи, листоноші, шкільні вчителі — список цих професій можна продовжувати, але спільне у них одне: дуже велике навантаження на ноги. У таких людей можуть з часом розвиватися захворювання суглобів ніг, а також захворювання кровоносної системи. Але й сидячий (офісний) спосіб життя зовсім не панацея.

При тривалій роботі в положенні сидячи, в нижній частині ніг порушується кровообіг, відбуваються застійні процеси. Для всіх цих категорій людей масаж ніг після роботи — це не тільки приємне проведення часу і відпочинок, а й корисна, з медичної точки зору, процедура.

Велику допомогу в цьому може надати масажер для ніг. З ним не потрібно їхати на прийом до масажиста чи чекати прийому у черзі. Масажер для ніг завжди, в будь-який час доби, готовий надати своєчасний масаж!

Масажер для ніг Canoo 3 унікальний ще й тим, що підходять не тільки дорослим, але й дітям. Крім роликового, він може виконувати також повітряно-компресійний масаж, який не має ніяких серйозних протипоказань. Canoo 3 (Кану 3) — це масажер для всієї родини!

Особливістю 3-ї версії цього масажера є більш зручна конструкція. Завдяки їй набагато легше поміщати ноги в масажер. Процес порівняємо з надяганням тапочок. Це особливо зручно для літніх людей, а також людей з хворими ногами.

Ще однією важливою особливістю є досить інтенсивний повітряно-компресійний масаж. Він дуже добре обробляє ікри ніг. Такий масаж відмінно розслаблює.

Масажер для ніг Canoo 3 (Кану 3) за своїм впливом нагадує ручний масаж у виконанні професійного масажиста. Ролики закріплені на спеціальних платформах. Це дозволяє проводити точковий масаж біологічно активних точок. Все управління знаходиться на передній панелі Canoo 3. Режимами масажу дуже зручно керувати. Робити це можна прямо в процесі роботи масажера.

Час одного сеансу масажу складає 15 хвилин, але його можна зробити більш тривалим за бажанням. Достоїнствами масажера для ніг Canoo 3 є чудовий дизайн і простота застосування. Масажер для ніг допоможе тим, хто веде сидячий спосіб життя. З його допомогою можна постійно тримати себе в тонусі, а оздоровчий ефект відчувається вже після декількох сеансів масажу.

Характеристики

 • Число масажних програм 2
 • Виробництво Casada / Німеччина
 • Гарантія 1 рік
 • Розміри масажера 48х39x44см
 • вага 13кг
 • Таймер (автоматичне відключення через 15 хвилин)
 • Зйомні чохли (можна прати)
 • Регулювання швидкості масажу
 • Регулювання інтенсивності масажу
 • Регулювання кута нахилу (є спеціальна підставка)
 • Основна напруга 220В
 • Частота 50Гц
 • Потужність 60Вт

 

 

Управляти масажером Canoo 3 дуже просто. Управління являє собою всього лише три кнопки, які знаходяться на передній панелі масажера і відповідають за:

регулювання інтенсивності масажу (3 рівня);
вибір автоматичної програми (2 види);
зупинку масажу.

Масажер для ніг Canoo 3 є справжнім другом багатьох красивих жінок, вимушених носити взуття на високих підборах. Таке взуття надає досить ефектний зовнішній вигляд, але, на жаль, порушує перебіг процесів кровообігу і обміну речовин в ногах.

Нормалізувати ці процеси допоможе Canoo 3.

Інструкція

Стопи ніг людини — це унікальна частина тіла з безліччю біологічно активних точок. Впливаючи на ці точки, можна надавати рефлекторний вплив на весь організм в цілому. Саме тому від стану стоп ніг залежить опірність хворобам і добре самопочуття.

Масажер для ніг Canoo 3 допомагає зняти напругу після важкого трудового дня. Сеанс масажу в ньому підвищує життєвий тонус і покращує настрій.

Протягом життя, середньостатистична людина проходить близько 50-ти тисяч кілометрів. Для того, щоб ці кілометри не позначилися на здоров'я ніг, дуже важливо за ними доглядати.

При використанні масажера для ніг відбувається вплив на багато нервових закінчень, завдяки чому м'язи розслаблюються і ноги швидше відновлюються.

Регулярні заняття на масажері для ніг Canoo 3 (Кану 3) допоможуть позбутися головного болю, набряків ніг, а також безлічі розладів, у тому числі і статевої сфери, і крім того, підвищать імунітет організму.