Масажер для ніг MARUTAKA

Масажер для ніг MARUTAKA — японський масажер для ніг з удосконаленою технологією виконання масажу стоп Шиатцу з використанням найдавнішої методики масажу.

Масажний апарат призначається для оздоровлення та релаксації через ефективні масажні процедури. Масажер виконує приємний розслабляючий масаж, що знімає напругу і втому після тривалого перебування на ногах, тим самим поповнюючи баланс життєвої енергії.

Унікальний масажер MARUTAKA (Марутака) застосовуватися як в медичних установах, так і в домашній обстановці. Його конструктивні можливості дозволяють відтворити глибокий точковий масаж, не поступаючись масажу фахівця.

Модель масажера MARUTAKA вироблена в Японії, що забезпечує високу якість і передові характеристики.

Масаж з масажером для ніг Марутака допоможе усунути больові відчуття в ногах і нормалізувати артеріальний тиск. При регулярному застосуванні апарату відбувається поліпшення роботи центральної нервової системи і мікроциркуляції у всіх органах тіла.

Таким чином, підвищується імунітет, покращується працездатність серцевого м'яза і головного мозку, а також реологічні показники крові. За своїми відчуттями даний дієвий вплив дуже схожий на мануальну терапію, яка дарує незвичайну легкість і насолоду.

Масажна процедура з Marutaka

Масажер виконує 2 процедури масажної дії: релаксаційну і тонізуючу. Є можливість почергового перемикання режимів для підбору оптимальної масажної процедури.

Швидкість впливу також перемикається вручну, підбираючи найбільш оптимальний і комфортний показник.

Сама дія являє собою делікатний тиск пальцями на всю поверхню стопи. 3-и ролики точкового впливу і 4-и змішаного, допоможуть вам зняти напруження і забути про втому.

Технічні характеристики

  • Режими: масаж шиацу, роликовий масаж ніг
  • 2 масажні програми
  • 4 режими швидкісної дії (30/36/42/48 обертань в хвилину)
  • Розміри: 35х50х30 см
  • Потужність — 45 Вт (енергозбереження)
  • Вага — 13 кг
  • Виробництво: MARUTAKA (Японія)