Масажне крісло Senso II

Новинка!

Масажне крісло Senso II надає інтенсивний масаж всієї спини, стегон, а також литкових м'язів. Крісло поєднує в собі роликовий, розминаючий, постукуючий і вібраційний види масажу. Можна вибирати різні області масажу спини:

  • вся спина
  • верхня частина спини
  • поперековий відділ

Є дві автоматичні програми: розслаблююча і лікувальна. У сидінні передбачено два режими вібрації.

Всі режими і програми можна використовувати окремо або спільно, складаючи, таким чином, свою індивідуальну програму масажу.

Елегантний дизайн Senso II стане приємним доповненням домашнього або робочого інтер'єру. Завдяки своїй ергономічній формі це крісло забезпечує ідеальний комфорт і чудово підходить для відпочинку та релаксації.

Багатофункціональний масажне крісло, яке можна використовувати в будинку, офісі, для подарунку або сімейного використання. Senso II стане справжнім улюбленцем у вашому домі!

Senso II поєднує в собі стильний дизайн і складні технології масажу шиацу. Будь-хто, хто коли-небудь в своєму житті відчував дію масажу шиацу, надовго запам'ятовує його заспокійливу дію. Такий масаж допомагає запобігти появі багатьох хвороб, а також сприяє розслабленню і підтриманню життєвого тонусу.